top of page

WITAJ W

SIEWAS SCHOOL

Uczmy się razem

Bratysława 2020
Bratysława 2020
Bratysława 2020
Bratysława 2020
Bratysława 2020
Bratysława 2020
Home: Witaj

SZKOŁA POKEROWA

IMG_9149 (1).jpg

LEKCJE INDYWIDUALNE

  1. Indywidualnie dopasowany poziom zaawansowania lekcji do danego ucznia.

  2. Dostosowanie materiału do preferencji i potrzeb ucznia, na podstawie wcześniejszego wywiadu.

  3. Elastyczne godziny współpracy.

  4. Praca przy pomocy zaawansowanych programów do analiz rozdań pokerowych.

Dlaczego warto skorzystać z lekcji indywidualnych?

Lekcje tworzę na podstawie materiału przerobionego podczas około 25.000 godzin poświęconych na analizę gry turniejowej. Mam bardzo duże doświadczenie w odmianie MTT, zarówno online, jak i live. Na żywo zagrałem między innymi na EPT, WSOPE oraz WPT, na którym osiągnąłem stół finałowy.

Skuteczność lekcji indywidualnych potwierdzają wyniki graczy, którzy ze mną współpracują. Zaowocowały one polepszeniem poziomu gry i znacznym zwiększeniem profitu, ROI oraz innych parametrów, które wskazują na progres. Jeśli chcesz zobaczyć ich wykresy oraz dowiedzieć się więcej na temat możliwości rozwoju, zapraszam do kontaktu.

Wykupując trzy godziny zajęć indywidualnych automatycznie otrzymujesz dostęp do prywatnego kanału Siewas School na discordzie. Zrzesza on już ponad 70 pokerzystów o różnym poziomie zaawansowania.

CO ZYSKUJESZ MAJĄC DOSTĘP DO KANAŁU SIEWAS SCHOOL NA DISCRODZIE?

1. Darmowa analiza trzech rozdań co tydzień.

2. Dostęp do materiałów szkoleniowych.

3. Osoby będące członkami szkoły mają możliwość uczestnictwa w cotygodniowych szkoleniach. Odbywają się one w poniedziałki od 18:00 do 20:00. Materiał na nich przerabiany jest bardzo zróżnicowany (poruszamy konkretne zagadnienia np. 3bety, albo robimy session review). Koszt szkolenia to 65zł.

4. Społeczność Siewas School jest bardzo zintegrowana dlatego będąc jej członkiem możesz liczyć na wsparcie, rady, czy natychmiastową pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z softami, grą, obsługą narzędzi pokerowych itd.

2.jpg

„Ta gra nazywa się No Limit Texas Hold’em. Uczysz się jej przez minutę, ale doskonalisz ją całe życie.”

Mike Sexton

Home: Co się u nas dzieje?

ZESTAWY PROMOCYJNE

  1. 10h - 2250PLN

  2. 20h  - 4250PLN

  3. 30h - 6250PLN

IMG_9249.jpg

TEAMPRO

Najbardziej aktywni na discordzie i osiągający najlepsze wyniki członkowie Siewas School mają możliwość dołączenia do grupy Team Pro. Obecnie liczy ona sześć osób. Osoby będące w tej grupie mają dostęp do prywatnego kanału, gdzie na bieżąco analizujemy rozdania oraz dyskutujemy na wiele tematów związanych z pokerem. Codziennie wspieramy się podczas gry, kibicujemy sobie nawzajem i czerpiemy wzajemnie ze swojej wiedzy i doświadczenia. Dodatkowo dla członków Team Pro przygotowuje raz w tygodniu darmowe szkolenie o wysokim poziomie zaawansowania. Każdy gracz teamu pro otrzymuje również spersonalizowaną koszulkę, abyśmy podczas wspólnych wyjazdów na festiwale pokerowe prezentowali się jak prawdziwa drużyna, którą z pewnością jesteśmy.

 

Podstawowe wymagania, aby dołączyć do TEAM PRO:

  • 1000 turniejów z ROI zbliżonym do 20% (średnie wpisowe co najmniej 15$).

  • aktywność na discordzie.

  • obecność co najmniej dwa razy w miesiącu na szkoleniu grupowym.

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę“.

Benjamin Franklin

Home: Cytat
Home: Obraz
Home: Kontakt
bottom of page